SKI-BARON - lyžařská škola - půčovna - servis vybavení

Logo škola Lyžařská škola pro celou rodinu. Začátečníky naučí základy lyžování. Pokročilým sportovcům pomůže zlepšit jejich techniku. Výuku zajišťují výhradně profesionálních učitelé lyžování s odpovídající licencí. Servis vybavení patří do sítě Montana, což jej řadí k technologické špičce v oboru servisu lyžařského vybavení. SKI BARON se nachází přímo v areálu Skifamily u dolní stanice vleku.

Doporučujeme si výuku předem telefonicky, emailem nebo osobně na místě rezervovat.

ceník zde

 

 

 

skola1 skola2 skola3


ls


Skupinová i individuální výuka dětí na vlastním cvičišti s dětským provazovým vlíčkem a dětským vlekem. Výuka dospělých v celém areálu Ski Family. Doporučujeme si výuku předem telefonicky, emailem nebo osobně na místě rezervovat.

pl


Nabízíme carvingové komplety, snowboardy, helmy, big footy, snowblady, sněžnice, trekové hole, klu-ski aj. Lyže i snowboardy procházejí pravidelným servisem. Obuv po každém použití vysoušíme a dezinfikujeme.

sv


Broušení skluznic na brusném pásu, oprava skluznice formou zpětného zatavení, finální broušení skluznice na širokém brusném pásu s přítlakem, úhlování boční hrany, odklon spodní hrany – tuning pomocí tuningových kamenů, impregnaci skluznice ve voskové lázni. chnologické špičce v oboru servisu lyžařského vybavení.

provozni doba


Lyžařská škola:

9.00-16.00 a 18.00-21.00
Výuku si rezervujte předem:
tel: +420 604 239 328
tel: +420 605 428 277
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Půjčovna a servis:
9.00-16.00 a 18.00-21.00